2020-21 NEGFL GAME SCHEDULE

Schedule subject to change.

WEEK 4

SATURDAY, DECEMBER 12, 2020

WESTMINSTER CHRISTIAN ACADEMY

1:00  pm   5th Premier ACS Howell vs. 5th Premier PACS Rouse

2:00 pm   3rd/4th Premier PACS Florence vs. 3rd/4th Premier BCA Butler

3:00 pm   5th Premier BCA Sanchez vs. 5th Premier Gatewood Parham

4:00 pm   3rd/4th Premier WCA Leach vs. 3rd/4th Premier WCA Gravely

5:00 pm   3rd/4th MVP Oconee Dimitroff vs. 3rd/4th MVP North Oconee Stewart

6:00 pm   6th MVP PACS Reeder vs. 6th MVP Jefferson Grant

7:00 pm   5th MVP Jefferson Coach V. vs. 5th MVP North Oconee Boyer

WEST JACKSON MIDDLE SCHOOL

 9:00 am   7th Premier Jackson County Carroll vs. 7th Premier Oconee Craig/Pope

10:00 am   6th MVP Jackson County Kendrix vs. 6th MVP BCA-Amiscaray

HEBRON CHRISTIAN ACADEMY

  1:00 pm   5th/6th North Oconee Kratzer vs. 5th/6th Hebron Christian Academy Romine  

GEORGE WALTON ACADEMY

 9:00 am   5th Premier GWA Sorrow vs. 5th Premier PACS Palmer

10:00 am   4th MVP GWA Lovett vs. 4th MVP Oconee David

11:00 am   7th Premier North Oconee Thorpe vs. 7th Premier Morgan Cousins

12:00 pm   4th MVP GWA Maxwell vs. 4th MVP BCA-Penoncello

  1:00 pm   3rd/4th Premier ACS Ivester vs. 3rd/4th Premier GWA Dye

  

SUNDAY, DECEMBER 13, 2020

GEORGE WALTON ACADEMY

 1:00 pm   5th MVP Oconee David vs. 5th MVP Loganville Johnston

2:00 pm   6th MVP North Oconee Pollack vs. 6th MVP Oconee Craig/Pope

3:00 pm   7th MVP Prince Palmer vs. 7th MVP North Oconee Willis

4:00 pm   5th/6th Premier North Oconee Pollack vs. 5th/6th North Oconee Drudge

5:00 pm   7th MVP Loganville Segars vs. 7th MVP Apalachee Coulombe

JEFFERSON REC DEPARTMENT

3:00 pm   7th MVP Jackson County McCuthens vs. 7th MVP Jefferson Massey

4:00 pm   5th/6th Jefferson Grant vs. 5th/6th Gatewood Hill

ATHENS ACADEMY

 1:00 pm   7th MVP Athens Academy Kemp vs. 7th MVP Oconee Hale

2:00 pm   3rd/4th MVP Athens Academy Woodard vs. 3rd/4th MVP Loganville Zorn

3:00 pm   5th/6th Premier WCA Colt Green vs. 5th/6th Premier Athens Academy Kilgore

4:00 pm   6th MVP Athens Academy Grow vs. 6th MVP Loganville Segars

5:00 pm   4th MVP Jefferson Brady 4th vs. 4th MVP Athens Academy Dillion

6:00 PM   7th Premier Athens Academy Grow vs. 7th Premier PACS Reeder