2020-21 NEGFL GAME SCHEDULE

Schedule subject to change.

WEEK 6

FRIDAY, JANUARY 8, 2021

WESTMINSTER CHRISTIAN ACADEMY

5:30 pm   Boys PL Westminster Team

6:30 pm   7th Premier Oconee Craig/Pope vs. 7th Premier North Oconee Thorpe

7:30 pm   5th/6th Premier North Oconee Kratzer vs. 5th/6th Premier WCA Colt Green

8:30 pm   Boys PL Westminster Team

SATURDAY, JANUARY 9, 2021

LOGANVILLE HIGH SCHOOL

10:00 am   6th MPV Loganville Segars vs. 6th MVP North Oconee Pollack

11:00 am   3rd/4th MVP Oconee Dimitroff vs. 3rd/4th Loganville Zorn

12:00 pm   5th MVP Loganville Johnston vs. 5th MVP North Oconee Boyer

  1:00 pm   7th MVP Loganville Segars vs. 7th MVP Prince Palmer

PRINCE AVENUE CHRISTIAN SCHOOL

 9:00 am   5th Premier GWA Sorrow vs. 5th Premier ACS Howell

10:00 am   7th MVP North Oconee Willis vs. 7th MVP Jefferson Massey

11:00 am   3rd/4th Premier PACS Florence vs. 3rd/4th Premier WCA Gravely

12:00 pm   3rd/4th Premier WCA Leach vs. 3rd/4th Premier GWA Dye

  1:00 pm   5th/6th Premier North Oconee Drudge vs. 5th/6th Premier Jefferson Grant

 2:00 pm   7th Premier PACS Reeder vs. 7th Premier Morgan Cousins

 3:00 pm   6th MVP PACS Reeder vs. 6th MVP BCA Amiscaray

 4:00 pm   5th Premier Prince Palmer vs. 5th Premier Gatewood Parham

WEST JACKSON MIDDLE SCHOOL

 9:00 am   7th Premier Jackson County Carroll vs. 7th Premier Athens Academy Grow

10:00 am   6th MVP Oconee Craig/Pope vs. 6th MVP Jackson County Kendrix

11:00 am   7th MVP Oconee Hale vs. 7th MVP Jackson County McCuthens

HEBRON CHRISTIAN ACADEMY

12:00 pm   5th/6th Premier North Oconee Pollack vs. 5th/6th Premier Hebron Christian Academy Romine

BETHLEHEM CHRISTIAN ACADEMY

 9:00 am   5th Premier Prince Rouse vs. 5th Premier BCA Sanchez

10:00 am   3rd/4th Premier ACS Ivester vs. 3rd/4th Premier BCA Butler

11:00 am   5th/6th Premier Gatewood Hill vs. 5th/6th Premier Athens Academy Kilgore

12:00 pm   5th MVP Jefferson Coach V. vs. 5th MVP Oconee David

  1:00 pm   4th MVP GWA Red Maxwell vs. 4th MVP Jefferson Drew Brady

 2:00 pm   4th MVP GWA Black Lovett vs. 4th MVP BCA Penoncello

SUNDAY, JANUARY 10, 2021

ATHENS ACADEMY SCHOOL

 2:00 pm   4th MVP Oconee David vs. 4th MVP Athens Academy Dillion

 3:00 pm   3rd/4th MVP Athens Academy Woodard vs. 3rd/4th North Oconee Stewart

 4:00 pm   6th MVP Jefferson Grant vs. 6th MVP Athens Academy Grow

 5:00 pm   7th MVP Apalachee Coulombe vs. 7th MVP Athens Academy Kemp